Katolicka Odnowa w Duchu Świętym
w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

7 - letnia Kalinka

Kochani, proszę o modlitwę w intencji: za 7-letnią Kalinkę-córeczkę Agnieszki,która straciła miesiąc temu już drugie dziecko-Marysie,krótko po urodzeniu,z powodu genetycznej wady płuc. Dzisiaj u Kalinki zdiagnozowano złośliwego  guza mózgu.   Prośba o cud uzdrowienia i siły dla umęczonych rodziców.

Ewa potrzebuje modlitwy

Ewa potrzebuje modlitwy błagalnej o cud. Ma przerzuty do płuc, nieoperacyjne. Nie chce zostawiać dzieci. Prośba o jedno Zdrowaś Maryjo.

Marcin

Kochani proszę Was gorąco o modlitwę o łaskę uzdrowienia i dobry przebieg operacji dla Ani, młodej mamy 3 małych dzieci, która ma raka złośliwego w postaci guza na kręgosłupie.


Niech Bóg obsypie łaskami wszystkich modlących.

Aneta

Jiri o łaskę uwolnienia z pracoholizmu, przemianę serca i życia oraz łaskę poznania Boga, wyjście ze stanów depresyjnych. Dla Martiny, jej rodziny o to samo oraz o pokój dla niej w pracy i dobro. Proszę o pokój w mojej pracy oraz w intencji Bogu wiadomej.

Bóg zapłać

Aneta

Adam i Małgosia

Proszę o modlitwę o odpowiednią pracę dla mnie i mojej narzeczonej Małgosi , w tym roku mamy zawrzeć związek małżeński.
Adam z Bielawy

Krystyna

Bardzo proszę o modlitwę za Krystynę, jest to osoba która nie ma rodziny, na początku grudnia zrezygnowała z pracy bo chciała znaleźć inną lepszą bo w tej nie radziła sobie fizycznie, była wyczerpana, u osoby, u której mieszkała, ta osoba nagle zmarła na udar, ona nie miała tam zameldowania i właściwie w tej chwili jest w sytuacji, że nie ma środków do życia i nie ma gdzie mieszkać. Jest osobą, która nie potrafi poprosić o pomoc. Poprzednia osoba, która ją zatrudniała nie chce jej już przyjąć do pracy, ale ona też fizycznie nie radziła sobie już z ilością pracy.

Andrzej

Elżbieta prosi o modlitwę wstawienniczą w intencji męża Andrzeja chorującego od 2 lat na ciągle powracający nowotwór (chłoniak). Mąż jest po wielokrotnych chemiach i przeszczepie szpiku. Obecnie do nowotworu dołączyła neuropatia, która w szybkim tempie odbiera mężowi zdolność chodzenia, a bez możliwości wyjścia z domu zamkną się przed nim szanse dalszego leczenia. Chociaż z dnia na dzień jest coraz gorzej to Elżbieta ufa Bogu i wierzy w cud.
 

Urszula

Urszula prosi o modlitwę za siebie - ma problemy z tarczycą, jest na niej torbiel. Przy operacji jest niebezpieczeństwo uszkodzenia strun głosowych. Urszuli towarzyszy lęk przed wyjazdem do innego miasta i ewentualną operacją.

Halina, Anna, Janusz, Kasia, Mariusz

Modlitwy potrzebują:

Halina, Anna, Janusz - sprawy nowotworowe;
Kasia - depresja;
Mariusz - białaczka.

Amelka

Amelka jest w trakcie badań nowotworowych. Załamani rodzice proszą o modlitwę.

ś.p. Ula

Odeszła do Pana Urszula Janowska-Witkowska - świecka koordynatorka diecezji poznańskiej. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu.

Gosia

Ela prosi o modlitwę za córkę Gosię - o łaskę uzdrowienia i uwolnienia od lęków i od urojeń, o pokój serca, o łaskę pojednania i przebaczenia.

Gosia

Ela prosi o modlitwę w intencji jej córki - Gosi - o łaskę uzdrowienia z choroby psychicznej.

Diakon Darek

Diakon Darek, u którego wykryto guza na nerce - prosi o modlitwę  za lekarzy, o dobre diagnozy, decyzje, o siły duchowe dla niego i dobra rekonwalescencję oraz o cud uzdrowienia (za wstawiennictwem Matki Maryi i świętego Józefa, a także za przyczyną  ś.p. Ks. Abpa Kazimierza Majdańskiego.

Modląc się za innych spełnisz uczynek miłosierdzia względem duszy

Te osoby potrzebują Twojej modlitwy. Znajdź 30 sekund, żeby się za nie pomodlić.

- Justyna, która ma powikłania po przeszczepie nerki;
- Halina - chora na nowotwór;
- Assia Bibi - Pakistanka skazana na śmierć za "bluźnierstwo przeciw islamowi".