Katolicka Odnowa w Duchu Świętym
w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Informacje po spotkaniu Rady diecezjalnej 04.12.17.

   Witajcie Kochani!                                Szczecin, 05.12.2017 r.

Bardzo dziękujemy za modlitwę w intencji spotkania Rady.
Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą. Tematów do omawiania dużo, pomysłów również i mamy pierwsze propozycje:
1. Zapraszamy na „Wieczór Uwielbienia i Spotkanie Opłatkowego” w dniu 11 12.2017 który rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.00 w dolnym kościele w parafii p.w. Św. Andrzeja Boboli na ul. Pocztowej. Podczas Adoracji będziemy mogli podziękować  za  …. i prosić o  ….., (rozeznajcie w grupach). W ten sposób poznamy się bardziej słuchając się nawzajem. Zaproście swoich kapłanów, opiekunów, weźcie kawałek ciasta a przede wszystkim „ochocze serce”. Przepraszamy grupy terenowe i zdajemy sobie sprawę, że będzie Wam trudno dojechać w poniedziałek (to jest jedyny terminy który udało się ustalić). Jesteśmy z Wami sercem na Waszych spotkaniach opłatkowych.

2. Rozeznaliśmy, że nie będzie Rekolekcji Adwentowych - przeżyjmy je w swoich parafiach.

3. W Nowym Roku zapraszamy na „Dni skupienia” będą to dni wyciszenia, wsłuchiwania się ….Bóg przemawia w ciszy…… posłuchajmy i rozeznajmy wolę Bożą dla nas i całej Odnowy w naszej Archidiecezji. Rozpoczęcie w piątek  19.01.2017 o godz.19.00 w Archidiecezjalnym Domu Świętego Józefa w Szczecinie na Golęcinie. Zakończenie w niedzielę o godz.19.00 (pierwszy posiłek śniadanie-sobota ostatni posiłek kolacja-niedziela). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc z każdej wspólnoty niech będą 3 osoby  (lider + 2 osoby i 1 rezerwowa) łącznie będzie nas ok. 83 osoby. Koszt pobytu 160,00 zł od osoby. Postarajmy się zdecydować w ciągu tygodnia.

4. Były pytania o tematy do rozważania na spotkaniach modlitewnych, otóż proponujemy Wam wymodlić Słowo na rok formacyjny dla swojej wspólnoty. Każda grupa jest autonomiczna i formuje się pod okiem własnego kapłana przy parafii.
 
                                                               Pozdrawiamy Was w Panu
 
Teraz z wiadomości gdzie warto się wybrać:
 
Otóż 12.12.2017 r. w parafii p.w. Świętego Ducha(Zdroje) po Mszy Świętej po godz. 18.00 będzie konferencja ks. Krzysztofa Jeruzalskiego TChr o tematyce rozpoczynającego się roku poświęconego Duchowi Świętemu.
Kontakt i szczegóły:  iza.rataj.@wp.pl  (tel.600 931 479).
 
W lutym jest sesja  w Łodzi o tematyce: ‘’Moc Uwielbienia” 
Kontakt i szczegóły: tel: 501 148 223 Lucyna.
 
Ps. Wiadomość z ostatniej chwili. Bardzo potrzebne są naczynia kuchenne dla osób przebywających w Schronisku dla Bezdomnych ul. Hryniewieckiego 9, 70-606 Szczecin. Przynieśmy dosłownie co nam zbywa pojedyncze kubki, talerzyki, talerze, potrzebne bardzo na poniedziałek 11.12.17.
Pamiętajmy o nakrętkach.