Katolicka Odnowa w Duchu Świętym
w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

List luty 2007r.

Kochani !

Zbliża się Wielki Post – a wraz z nim nasze coroczne Rekolekcje Wielkopostne . Zapraszam na nie serdecznie – w dniach 8,9,10 marca 2007 (czwartek, piątek na godz. 18:00, a w sobotę na godz. 10:00) – Kościół p.w. Świętej Rodziny przy ul. Królowej Korony Polskiej. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Andrzej Moskwa – opiekun grupy Odnowy przy parafii p.w. Świętego Krzyża w Szczecinie. Proszę o modlitwę w intencji księdza Andrzeja i dobrych owoców tych rekolekcji. Proszę też o służbę w czasie Eucharystii (czytanie, psalm, modlitwa wiernych, uwielbienie po Komunii Świętej, zbiórka kolekty i służba ministrancka, w sobotę procesja z darami) grupy z parafii p.w. :

św. Rodziny – we czwartek
św. Jana Bosko – w piątek
św. Krzyża – w sobotę
Liderów proszę o potwierdzenie mi przyjęcia służby. Zaproście też koniecznie Waszych Kapłanów – opiekunów! W sobotę, na zakończenie rekolekcji, zapraszam do prezentacji Imienia pozostałe grupy parafialne, których prezentacje nie odbyły się na Dniu Jedności. Następnie zapraszam liderów do salki na krótkie spotkanie.

A teraz pozostałe informacje:

Rada Liderów, jak co roku złożyła wizytę imieninową Księdzu Biskupowi Błażejowi Kruszyłowiczowi. Ksiądz Biskup otrzymał sprowadzanie za ubiegły rok z działalności naszych grup i zachęcał nas do ciągłego trwania na modlitwie i do troski o stałą formację duchową,
Kolejne spotkanie w Szkole Animatora – 3 marca 2007, jak zwykle o godz. 9:00 – na mszy świętej „na Wieniawskiego”. Zapraszam dotychczasowych ”uczniów”, a także tych, którzy są zainteresowni tym czy ich grupa parafialna (wspólnota?) jest zdrowa, jaka jest różnica między wspólnotą a sektą (klasa II) oraz jak właściwie czytać Pismo Święte i czuwać na medytacji (klasa I).
Serdecznie dziękuję za fundusze przekazywane z grup!
Dalej modlimy się gorąco w intencji Ani!


Szczęść Boże Wszystkim!

Agnieszka